U17 - Baník Most-Souš

V dalším kole ČDD U17 jsme se na domácím hřišti utkali o mistrovské body s týmem FK Baník Most - Souš.

Fotbal Neratovice - Byškovice U17 – FK Baník Most – Souš U17 1:3 (0:2)

Branky: Durdoň Erik, - Štandera Adam 3

Sestava Fotbal Neratovice – Byškovice U17: Sedláček Jakub, - Chlapec Šimon (46 min. Havel Jan), Balaba Alexandr, Ledvina Jakub, Kundrát Václav, - Kalina Dominik (76 min. Churavý Marek), Durdoň Erik (85 min. Rejšek Adam), Hartl Sebastian, - Novotný Samuel (76 min. Kunfront Vojtěch), Seifert Radovan, Tříska Adam.

Trenéři: Rambousek Robert, Mára Michal, Fibiger Lukáš

Vedoucí mužstva: Langmajer Jaroslav

Sestava FK Baník Most – Souš U17: Svoboda David, - Straňánek Denis, Švarc David, Dobiáš Ladislav, Švec Dominik, - Konopík Matyáš, Klimt Filip (46 min. Studený Luboš), Štandera Adam, Kopřiva Vít (76 min. Džuban Petr), - Černý Pavel (46 min. Záruba Pavel), Bodnár Samuel (90 min. Conynec Vasyl).

Trenéři: Grund Marcel, Johana Petr

Vedoucí mužstva: Kučerka Josef

Realizační tým, Fotbal Neratovice – Byškovice U17: „Jsme samozřejmě zklamaní z konečného výsledku. Bohužel se nám nepodařilo přetavit výborný herní projev v dobrý výsledek. Z hlediska herního, kondičního i taktického výkonu kluci opět v maximální míře plnili naše nastavené principy a tak jediné co jim lze vytknout je menší důraz a přímočarost v útočné fázi a především pak při samotném zakončování akcí, které někdy možná až zbytečně přehráváme. Soupeř nás výsledkově přehrál díky jednoduchému, silově – rychlostnímu způsoby hry. Utkání si samozřejmě detailně vyhodnotíme individuálně i týmově u videa a budeme v tréninkovém procesu trpělivě a s maximální náročností pracovat na našem zdokonalování. Rozhodně nesmíme uhnout ze své cesty plné tvrdé práce a dřiny, protože to je jediná možnost, jak se dostat k dobrým výsledkům.“