4

Summary

Louny jsme ve druhé půli přetlačili

P1049524 kopie

Soupeř z Loun, který nemá jistou záchranu se představil v sobotním dopolední na našem hřišti. Za velkého vedra jsme od začátku diktovali tempo a přicházeli i šance. V jedenácté minutě jsme podnikli rychlý brejk a po centru Vorasického z pravé strany se mohl gólově zapsat devatenáctiletý Brabec, který nastoupil v základu, jenže jeho hlavička se mezi tyče nevešla. Ve 28 minutě se po závaru v hostující šestnáctce objevil sám před brankařem Ďurinda ale nechal vyniknout Pokorného v brance hostí. Hosté spoléhali na brejky a z jedno takového se ve 32 minutě řítil hostující útočník sám na bránu. S jeho střelou si ale skvěle poradil Malík a udržel čisté konto. Hosté zahrozili o chvíli později ještě jednou. Po rohovém kopu hlavou minuli naší branku. Z následného brejku po pravé straně odcentroval Vorasický, ale Ďurinda ve skluzu zakončil mimo branku. Největší šanci jsme si vypracovali pět minut před poločasem. Pajkrt zaběhl z levé strany za obranu hostí odcentroval a zcela volný Vorasický poslal hlavičku těsně vedle branky.
  Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Dál jsme bušili do soupeře, který pozorně bránil a snažil se o brejky. Chvíli po pauze se nadechl k velkému sólu Vorasický. Prošel bez povšimnutí přes celou půlku a jeho střelu z vápna jen s obtížemi vyrazil Pokorný na roh. V 60 minutě se připomněli i hosté. Po kombinaci na pravé straně skončila střela vedle naší branky. V 67 minutě odcentroval Pajkrt z levé strany ale Ďurindovo zakončení skončilo vedle. Minutu nato jsme se již dočkali. Rozehraný volný kop z levé strany prodloužil hlavou na zadní tyč Škarecký a nikým nehlídaný Vorasický poslal naše mužstvo do vedení. Pojistit jej mohl o pět minut později Ďurinda. Po centru Pajkrta z levé strany minul hlavou soupeřovu branku. V 80 minutě se připomněl střídající benjamínek Bucha. Po naší kombinaci se dostal ke střele z vápna ale jeho pokus minul břevno. Hosté se snažili vyrovnat ale závěr zápasu jsme si již pohlídali a k ničemu vážnějšímu jsme je nepustili.
  Získali jsme po prohře v Lípě tři body na které jsme se ale pořádně nadřeli. Plusem zápasu je dorostenec Brabec v základu a střídající Bucha, který si připsal druhý start mezi dospělými. V předposledním utkání sezony zajíždíme k sestupujícímu do Hrobců.