yellow card

0

Summary

Vyhraný poločas nám pořádně zhořkl

Proti v tabulce druhému Újezdu Praha 4 jsme vyhrály čtvrtou sezonní trefou Ducha úvodní poločas. Ve druhém ale přišel v rozmezí dvou minut bleskový obrat hostů, kteří pak cenné vítězství ještě jednou pojistili a potvrdili tak pozici nejlepšího mužstva na venkovních hříštích.

Vyloženě smolný zápas, který jsme zrovna tak mohli vyhrát pět-tři. Předvedená hra nebyla špatná, ale neproměňovali jsme šance.

Po oboustranně vlažnějším rozjezdu nás posadila na koně vedoucí branka. A nemuselo zůstat pouze u ní. Měli jsme další příležitosti, včetně dvou stoprocentních Tokarem a Šobrem. Hosté nás zlobili pouze nakopávanými balony do vápna, kde hrozili ze vzduchu.

Ve druhém ale přišel brzy trest. Smolařem tentokrát před opačnou bránou se stal útočník Tokar, když na zadní tyči neuhlídal při standardní situaci jednoho ze soupeřů. Šlo o jeden z rozhodujících momentů. Hosté vzápětí přidali z rychlého brejku, jemuž předcházel neodpískaný faul na půlicí čáře na Buriánka,na jedna-dva. Když pak Šobr z našeho brejku nastřelil tyč a v zápětí jsme dostali z protiútoku třetí gól, bylo prakticky rozhodnuto o dělbě bodů.

Trenér Pavel Janeček tak zaznamenal vůbec první porážku na naší lavičce, u té ve Štětí před dvěma týdny kvůli nemoci chyběl.