yellow card

3

Summary

Z Mostu bez bodu

Domácí do utkání vlétli a naši borci se měli co ohánět. Ve čtvrté minutě po naší ztrátě na půlce uháněli po pravé straně do brejku, následný centr jsme odvrátili za vápno a s následnou ránou si Dědek poradil stejně jako o chvíli později když střelu domácích stačil vytěsnit na roh. Když jsme pomalu začali vyrovnávat hru tak jsme opět lehkovážně přišli o míč a z následného brejku přišel náš faul a pokutový kop. Ten nadvakrát proměnil Nobst, když Dědek vyrazil míč na jeho kopačky a poté již nezaváhal a poslal domácí do vedení. Do poločasu zahrávali ještě domácí ve 38 minutě volný kop ale i s tím si jistý Dědek poradil a vytěsnil na roh.

Druhá půle byla z naší strany o poznání lepší. Začali jsme domácí přehrávat a dostali jsme se i k nebezpečnému zakončení Gombášem. Jeho bombu po našem odvráceném centru ale dokázal Pettík vyrazit. Po další kombinaci se ke střele dostal Duch ale brankovou konstrukci netrefil. A pak přišla 69 minuta a naše největší šance.  Domácí stoper zaváhal, Gombáš mu vypíchl míč a řítil se sám na Pettíka jenže ten jej dokázal vychytal. Nedáš-dostaneš se potvrdilo i tentokrát. O chvilku později zvládli domácí dokonale brejk po levé straně a následný přízemní centr dorazil na zadní tyči Popelka, zvýšil na konečných 2:0 a ukázal jak naložit s vyloženou šancí.

Za druhou půlku a v ní předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět a je tak do domácího zápasu s Rakovníkem na co navázat.