yellow card

1

Summary

Z Meteoru opět s prázdnou

Na Meteoru nám není přáno získávat body a potvrdili jsme to i tentokrát. Po velmi dobré první půli ve které jsme domácím povolili pouze jednu střelu a to ještě vedle a sami zahodili tři tutovky jsme ve druhém poločase zcela propadli.

Po našem rohu se v 50 minutě řítili domácí na naší branku a Trenkwitz své sólo chladnokrevně proměnil. O šest minut později po naší hezké akci z pravé strany vyrovnal z přízemního centru Maláka Gombáš na 1:1 a zdálo se že budeme pokračovat ve výkonu z první půle ale opak byl pravdou.

V 62 minutě jsme nechali po volném kopu od lajny hlavičkovat z malého vápna Kostku a domácí šli do vedení. O dvě minuty později jsme nezachytili dlouhý křížný balon a Dvořák svojí šancí nepohrdl a navýšil na 3:1.

My jsme zareagovali v 66 minutě. Střídající Kozák vyzrál na stopera, šel sám na Tomu ale ten jeho střelu vyrazil před Šobra pro něhož již nebyl problém snížit na rozdíl jediné branky a vrátil nás do hry.

Hra dozadu nám ale tentokrát nešla a domácí se v 80 minutě řítili sami na Dědka ale zakončení šlo těsně vedle naší branky. O čtyři minuty později se ale již radovali. Z brejku nám dali čtvrtý gól a rozhodli zápas ve svůj prospěch. Nic na tom nezměnila ani naše třetí branka kdy Šobr z pravé strany prostřelil domácího golmana.

Zbytek zápasu si již pohlídali a za druhou půli zaslouženě berou tři body.

Bránění našeho mužstva ve druhé půli bylo na pováženou a neomlouvá nás ani absence zkušeného Kokošky. V dosavadních šesti kolech jsme obdrželi dvě branky a za jeden poločas na Meteoru si vezeme čtyři.

Proti Lounům tak máme za týden co napravovat.