Vedení klubu připravilo společně se sponzory nabídku sportovního...

tele

Tn Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

tlasky-jinaV sobotu odpoledne se představíme v Rakovníku

TnRakovnik  vs       nera

V  sobotu 20.5. se od 14:00 utkáme v dalším  divizním utkání na hřišti v Rakovníku s místním Tatranem. Ten je letitým účastníkem naší divizní skupiny. Doposud nasbíral ve 25. kolech 37 bodů při skóre 33:36 a je na devátém místě o dva body za našim mužstvem. Čeká nás nepříjemný, houževnatý soupeř, zejména v domácím prostředí. V posledním kole hostoval ve Velvarech, se kterými prohrál 1:0, po poločase 0:0.

Utkání řídí -  p. Jati David, Hányš Martin, Melničuk Vladimír  delegát - p. Bobek Karel

Tn Rakovník vyznává zelenobílou a nebo fialovou barvu dresů.

Odjezd k zápasu je autobusem  v 11:15 ze hřiště

V podzimním utkání jsme s tímto soupeřem na domácím hřišti remizovali 0:0 a zvítězili na PK.

Pojďme si podzimní utkání na soupeřově hřišti připomenout

I v sedmém zápase po sobě jsme bodovali

Pajda-250x188

FK Neratovice-Byškovice - Tn Rakovník  1:0np (0:0)

11.kolo DIVIZE sk.B- Neratovice (22.10.2016  10:15)

Diváci : 120

Rozhodčí :
p. Kříž, p. Košan a p. Hodek
delegát - p. Schröter

Rohodující PK - Dědek

Komentář Rakovník přijel pro bod a tomu podřídil svou taktiku. Bránil v devíti a na naší půlku se dostával jen sporadicky. Nám nezbývalo než dobývat soupeřovu obranu. Do dvacáté minuty jsme si ale dokázali vypracovat tři vyložené šance Moravcem a Rejmanem, jenže bez gólového efektu. Soupeř za první půli ani jednou neprověřil našeho brankaře a tak poločas skončil bez branek.
Druhou půli jsme začali nejhůře, jak jsme mohli. Kraus zahrál z půlky malou domů, kterou mu ale vystihl soupeř a postupoval sám na brankaře. Chlumecký hasil jeho sólo faulem a byl vyloučen. I v deseti jsme byli v poli o poznání lepším týmem, ale žádnou vážnější šanci jsme se již nedokázali vypracovat. Soupeř zahrozil v 73 minutě. Po ojedinělé akci se dostal k rozehrání rohového kopu. Ten ve vápně propadl ke zcela volnému protihráči a jen bravurní zákrok Dědka udržel naše naděje na bodový zisk. Konec zápasu se pak jen dohrával a čekalo se na rozuzlení v pokutových kopech. Ty nám v podzimní části jdou. V páté sérii Dědek pokutový kop lapil, aby v zápětí svůj proměnil. Připsali jsme si druhý bod a rozšířili naší sbírku za posledních sedm zápasů na 18 bodů.

Trenér Tomáš Staněk – „Dnes mi přišlo, že si Rakovník přijel pro bod. Byli hodně zalezlí a hráli to z bloku. My jsme do zápasu vstoupili dobře a vypracovali jsme si za dvacet minut tři gólové šance, které jsme ale neproměnili. Hra byla do té doby docela dobrá. Po dvaceti minutách přišlo k našemu útlumu, a když se ani Rakovník nikam nehnal, skončil poločas bez gólu. Druhý poločas ovlivnila hrubá chyba Krause. Nahrál v podstatě na jejich rozběhlého útočníka a Clumecký musel faulovat a dostal červenou. My jsme museli přeorganizovat hru a hrát víc z bloku. Soupeř měl jedinou šanci, kterou mu ale vychytal Dědek. V pokutových kopech jsme získali druhý bod a myslím, že za průběh zápasu je to spravedlivý.“