FK Neratovice-Byškovice - Mostecký FK  1:0np (0:0)

25.kolo Fortuna divize sk.B - Neratovice (SO 13.5.2017  10:15) diváci - 150
Rozhodčí :
p. Hányš, p. Talpaš a p.Jati
delegát  p. Rauch

Rozhodující PK - Kozák

Komentář - V jeden velký festival neproměněných šancí a smůly se proměnil zápas 25 kola na domácím trávníku s Mostem. Po dobrém výkonu jsme si během první půle vypracovali devět vyložených šancí, které jsme ale nedokázali, z části zbrklosti a i smůlou, když jsme orazítkovali břevno, proměnit. Fotbal to byl pro oko diváka atraktivní, ani hosté totiž nezůstávali, převážně z brejků, nic dlužni a Dědek v naší brance se dvakrát zaskvěl výbornými zákroky.
  Druhá půle byla obrazem první. Dál jsme bušili do soupeře a šance se opět rodily jako na běžícím pásu. Vstřelit branku byl pro nás ale tentokrát nadlidský úkol. Z osmi vyložených šancí vypracovaných ve druhé půli jsme pouze nastřelili tyč a opět orazítkovali břevno. Hostující brankař přiváděl naše hráče k zoufalství. Ale i hosté si ke konci zápasu, kdy nám již začali pomalu docházet síly, vypracovali tři velmi dobré šance a jen zásluhou pozorného Dědka jsme nedostali gól. Zápas tak skončil po devadesáti minutách 0:0 a šlo se na pokutové kopy. V nich jsme tentokrát byli úspěšnější, když jsme všechny proměnili a Dědek hostům jednu lapil. Získali jsme tak druhý bod a bodovali tak v pátém po sobě jdoucím zápase.

Trenér Tomáš Staněk - „Z naší strany to byla dnes dobrá hra. Do dvacáté minuty jsme si vypracovali snad osm šancí, které jsme ale nedali, pak sem je již přestal počítat. Trefili jsme tyč, dvakrát břevno asi pětkrát stáli sami před brankařem, ale nic z toho. Dopředu jsme hráli dobře, ale v zakončení jsme zklamali. Šancí jsme za dnešní zápas měli víc než za všechny zápasy na jaře. Kolem sedmdesátý minuty jsme měli menší výpadek, kdy jsme pouštěli soupeře do brejků a z nich si vypracoval tři šance, ale podržel nás Dědek. Potěšující je, že jsme hráli pohledný fotbal a myslím že jsme byli jednoznačně lepším mužstvem."