Vedení klubu připravilo společně se sponzory nabídku sportovního...

FK Neratovice-Byškovice - FC Chomutov

rejmanV sobotu hostíme nepříjemné Úvaly

nera         vs      SK Úvaly

V desátém divizním
kole hostíme v sobotu 14.10. od 10:15 na hřišti v Neratovicích SK Úvaly. Ty v  letošním ročníku po špatném vstupu do sezony, kdy v prvních třech kolech byly bez bodu, začaly vyhrávat a stoupat tabulkou. V současnosti jsou po odehraných devíti kolech na 7 místě, když získaly 16 bodů při skóre 12:14.
 Čeká nás nepříjemný, houževnatý soupeř, který není radno podceňovat. Pikantností je že Úvaly léta trénoval náš současný trenér Tomáš Staněk.
 Naši borci budou chtít odčinit debakl z Brodu a tak lze očekávat bojovné utkání.

Utkání řídí - p.Šmat David, Melničuk Vladimír a Hányš Martin  delegát - p.Eibl Vladimír

Úvaly vyznávají černobílou a nebo tmavěmodrou barvu dresů.

Na jaře jsme v Úvalech dokázali remizovat a prohráli jsme na pokutové kopy. Pojďme si utkání ještě jednou připomenout.

V Úvalech jsme opět gól nedali

SK Úvaly - FK Neratovice-Byškovice  1:0np (0:0)

17.kolo Fortuna divize sk.B - Úvaly( ST 12.4.2017  17:30)
diváci - 120

Rozhodčí :
pí. Šálková , p. Kastl a p. Hádek
delegát - p. Braun

Komentář - Ani ve čtvrtém zápase po sobě jsme nedokázali skórovat a tak zápas skončil 0:0. Na pokutové kopy jsme prohráli, když hned první penaltu domácí golman Ďurindovi chytil a ostatní střelci se nemýlili. Přitom nám vše hrálo do karet. Po vyrovnané půlhodince, kdy si ani jedno mužstvo nevytvořilo gólovou šanci, jsme šli v 37 minutě do brejku Kozákem. Na půlící čáře si obhodil stopera Štěpánka, ten jej fauloval, byl vyloučen a nám se naskytla hodinová přesilovka. O dvě minuty později zahrával Ďurinda volný kop, našel ve vápně Regnera, který prodloužil míč hlavou do sítě, ale gól neplatil pro postavení mimo hru. Měli jsme sice optickou převahu, ale gólovou šanci jsme si do poločasu již nevypracovali.
   Celou druhou půli jsme do soupeře bušili ale zbrklostí nebo nepřesnými přihrávkami jsme dali domácím vyniknout v obraně. A když jsme obranu přehráli, stál v domácí brance pozorný Bébr, který pochytal všechny naše pokusy. V devadesáté minutě jej sice Moravec po rozehraném volném kopu bombou překonal, ale proti stálo břevno jeho branky. Pokutové kopy jsou loterie a druhý bod si připsalo domácí mužstvo.

Trenér Tomáš Staněk – „Dnešní zápas jsme podřídili defenzivní taktice. Chtěli jsme, aby Úvaly hrály do plných a my na brejky. Bylo to o bojovnosti a moc kvality ani z jedné strany utkání nepřineslo. Zápas ovlivnilo vyloučení domácího Štěpánka, po kterém se domácí zatáhli a čekali na brejky. Podle mě jsme dali po standardce regulérní gól, který nám ale nebyl uznán. V devadesáté jsme ještě trefili břevno. S nulou vzadu jsme spokojeni ale, na druhou stranu nám chybí lehkost dostat se do šance a proměnit ji. S plusovým bodem spokojenost a teď se musíme připravit na derby s Libiší, ve kterém věřím, že to zlomíme.“