U15 má za sebou úspěšný týden

U15 má za sebou úspěšný týden (2x PU = 2x výhra + skóre 15:3)  ;-)

Fotbal Neratovice - Byškovice U15 - SK Aritma Praha U15     9:3 (4:2)

Branky: Lisec 3x,  Januška, Seifert, Korbelář 2x, Havel, Balaba

Ve středu 17.8.22 jsme hráli proti fyzicky zdatnému soupeři, který hraje jednoduchý fotbal, systémem dlouhých nákopů za obranu na opravdu fyzicky vyspělé útočníky. Prvních 10 minut jsme měli potíže se s tím vyrovnat, ale pak jsme se postupně srovnali a převzali otěže zápasu a do 20 minuty vstřelili tři branky. Dvě zbyteční branky po naší špatné koncentraci a nedorozumění díky chybějící komunikaci dovolil soupeři snížit na 3:2. Do poločasu jsme z nacvičené akce odskočily na rozdíl dvou branek. Druhý poločas jsme již dominovali a zápas díky dalším vstřeleným brankám dotáhli do vítězného konce. Na čem musíme stále ale pracovat, je naše efektivita, zase spousta neproměněných šancí.

Fotbal Neratovice - Byškovice U15 - Dukla JM U15     6:0 (3:0)

Branky: Chlapec, Lisec, Klement, Churavý, Havel, Šíma

V sobotu 20.8.22 jsme hráli další PU se soupeřem z druhé divizní skupiny C, bylo to první setkání s tímto soupeřem tak jsme nevědělo co od zápasu čekat. Zápas na dobrém terénu přinesl spoustu zajímavých akcí, hezkých gólů ale i nevynucených ztrát míče. První branku jsme vstřelili již v 3.minutě kdy Šimi krásnou střelou z 40m vymetl šibenici. Do poločasu jsme po hezkých kombinacích vstřelili další dvě branky. Ve druhém poločase jsme přidali další tři branky. Zvlášť po individuální akci a brance Havlise se soupeři ještě dlouho motala hlava a nohy. Hezkou a přesnou střelou z 25m, po vybojovaném míči, uzavřel skóre Kuba. V průběhu celého zápasu jsme byli lepší a předvedli dobrý týmový výkon.